Lajme

Njihuni me familjen që lindin vetëm binjakë: Zoti i bekoftë të gjithë dhe qofshin të shëndetshëm

Alanna Merrie dhe burri i saj Paul, u bënë në nëntor 2015 prindër të dy fëmijëve të quajtur Troy dhe Kaius , dy djemve të vegjël të lindur me shëndet të plotë.

Veçantia e këtij çifti? Babai i Alanna-s kishte dy vëllezër binjakë ndërsa nëna e saj, ndërkohë, kishte edhe binjakë në familjen e saj! Shanset që një ditë të lindnin binjakë ishin të mëdha për Alanna dhe Paul.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Ata u gëzuan shumë kur dëgjuan lajmin. M jekët u habitën nga ky fakt dhe theksuan se fëmijët gëzojnë shëndet të plotë.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here