Lajme

Njihuni me motrën e Antonelës së ‘PërPuthen’ që po çmend rrjetin

Antonela Berisha, bukuroshja nga Shkodra u bë e famshme më pjesëmarrjen e saj në Reality Show-n më të ndjékur në shqiptari Për’Puthen.
Ajo menjëherë fitoi simpatinë e publikut me përsonalitetin , sinqeritetin, mirësinë dhe dashurinë e madhe që dhuronte në çdo puntatë.
Ajo pati disa takime me djemt të ndryshëm por pëlqimi i saj i vërtetë ishte Mevlani.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

U krijua kështu trékëndëshí i dashurise mes Mevlanit, Ledianës dhe Antonelës i cili vazhdon të komentohet edhe sot për vetë mënyrën si rròdhën ngjàrjet.
Ajo menjëherë fitoi simpatinë e publikut me përsonalitetin , sinqeritetin, mirësinë dhe dashurinë e madhe që dhuronte në çdo puntatë.
Ajo pati disa takime me djemt të ndryshëm por pëlqimi i saj i vërtetë ishte Mevlani.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

U krijua kështu trékëndëshí i dashurise mes Mevlanit, Ledianës dhe Antonelës i cili vazhdon të komentohet edhe sot për vetë mënyrën si rròdhën ngjàrjet.

Comment here