Lajme

Tendencat e grimit për 2021, na i tregon i preferuari i vipave Armend Ramadani:

Grimieri i njohur shqiptar dhe shumë i preferuar sidomos nga personazhet publikë Armend Ramadani ka ndarë me lexuesit disa nga “truket” për një grim sa më përfekt, por edhe natyral.

Ramadani ka ndarë disa foto të tendencave më të fundit, jo vetëm në grim, por edhe në lyerjen e flokëve, për t’u dukur sa më bukur dhe natyral.

Comment here