Lajme

(Vido rrëqethëse) 29-vjeçari që i m ori je tën gruas shtatzënë në sy të fëmijëve 4 dhe 6 vjeç gjendet i paje të

Është gjetur i pa jetë 29-vjeçari Demokrat Medinaj, që i mori jetën bashkëshorten e tij 28-vjeçare Irvana Medinaj, mbrëmjen e kaluar në Fier.

Vendi ku është gjetur Medinaj është pranë banesës ku jetonte me familjen e tij, të cilët kishin një biznes privat, pulari.

Mësohet se mes çiftit të ri ka nisur fillimisht një debat për motive ban ale. Ajo ka humbur jetën menjëherë në vendin e ngjarjes, ndërsa krimi dyshohet se ka ndodhur në sy të dy fëmijëve 4 dhe 6 vjeç.

Comment here