Lajme

Xheraldina Vula i jep lamtumirën babait të saj

Xheraldina Vula, producentja dhe një ndër figurat e dashura të publikut shqiptar sot është në zi.

Ajo përmes një postimi në rrjete sociale ka bërë të ditur se ka ndërruar jetë babai i saj, shkruan “Kosovarja”.

“Baba jem i miri, sot ti mbylla syte dhe te ledhatova per here te fundit. Te dua, stambollesha jote perjete, Xherushi♥️
Per miqte dhe ata qe e kane njoft dhe dasht:
Vorrimi do te behet neser ne rrethin e familjes se ngushte. Te pame nuk ka. Ngushellimet i pranojme me sms dhe telefonata. 😞” ka shkruar Xheri në mbishkrimin e fotografisë.

Comment here