Lajme

Çun Lajçi: O nuk bahet shteti me inate o djemtë e mi?

Ish-ministrja e Arsimit në Shqipëri Besa Shahini ka kritikuar deklaratën e u.d. të Presidentes Vjosa Osmani, ku gjatë një interviste për BBC tha se Kosova është vend i zhytur në kr.im dhe në korr.upsion.

Shahini deklaratën e saj përveqse e ka quajtur si jo të vërtet ka thënë se është popuIiste dhe anti-patriotike.

Ndaj kësaj ka reaguar Çun Lajçi duke kritikuar ashpër Besa Shahinin, duke thënë se kjo po e mëson Vjosën çka me i thanë BBC-së.

Lajçi ka kritikuar edhe Dardan Molliqajn duke thënë se, u copëtua duke i treguar Albinit se çka me ba e çka me hangër!
duke shtuar se si së.mundje patologjike iu ka ba ish-shefi i vet!

Postimi në Facebook:

Inati, kjo rrugë me gropë septike

Comment here