Lajme

Nusja Ndërpret Dasmën E Saj Dhe Tregon Të Gjithë Të Vërtetën…Do Mbeteni Pa Fjale !

Organizimi i një martese nuk është aq i lehtë sa të gjithë besojnë, por është një kohë shumë e vështirë. Ne dëshirojmë që gjithçka të jetë e përsosur dhe mijëra pyetje fillojnë të pushtojnë mendjen tonë.

Hapi i madh është i rëndësishëm dhe ne duhet të bindemi se jemi të dashuruar dhe se personi para nesh është me të vërtetë i duhuri, shkruan ShkodraNews. Historia që ne duam të ju themi sot ka protagonist Aurora Garcia-n dhe Rafael Martinez-in.Të dy shpenzuan më shumë se 40.000 dollarë për të organizuar ditën e tyre të përsosur, por diçka nuk shkoi siç duhet. Pak ditë para dasmës, nusja ka zbuluar diçka … diçka të papritur. Pra, pak para “PO0së”, Aurora mori mikrofonin dhe kërkoi vëmendjen e të gjithë mysafirëve.

Ajo filloi të fliste, duke falënderuar të pranishmit dhe mbështetjen e miqve e të të afërmve, pastaj kërkoi që ta merrnin paketën që kishin në çdo karrige dhe ta hapnin. Të gjithë të hutuar, por edhe të intriguar, e morën dhuratën dhe e hapën.

Ishte një zarf, që përmbante dy foto që tregonin burrin e ardhshëm me mikne e saj më të mirë, shkruan ShkodraNews. Në foton e parë ata ishin duke u puthur, në të dytën ata po dilnin nga një hotel. Aurora ishte bërë e dyshimtë për ndjenjën e tyre të çuditshme një javë para datës së caktuar për martesë, kështu që ajo vendosi të punësojë një hetues.Të gjithë mysafirët u tronditën dhe Rafaeli shtangu. Aurora, me një buzëqeshje në fytyrë, u kthye tek ai dhe tha: “Gëzoje dasmën, është koha juaj! Unë ju përgëzoj!”. Dhe pastaj ajo u largua …Rafaeli e kuptoi gabimin e tij dhe u përpoq ta kompensonte, por Aurora e ktheu faqen dhe nuk donte të dinte për të.Pas zhgënjimit të madh, nga dy njerëz që ajo kishte njohur prej një jete, ajo shkoi vetëm për muaj mjalti.Kjo grua ka një kurajo për t’u admiruar!

Comment here