Lajme

Hallall Te Qofte Vlore..!!Reagon Vlora Çitaku Pasi Vuçiq Postoi Hartën E Kosovës Me Flamurin Serb- Ky Është Agresion I Rëndë Verbal, Duhet Dënuar!

Hallall Te Qofte Vlore..!!Reagon Vlora Çitaku Pasi Vuçiq Postoi Hartën E Kosovës Me Flamurin Serb- Ky Është Agresion I Rëndë Verbal, Duhet Dënuar!

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, ka publikuar në rrjetin social Instagram hartën e shtetit të Kosovës me flamurin serb mbi të.Pas kësaj fotografia ka reaguar ish-ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Çitaku ka thënë se një publik i tillë në llogarinë e presidentit serb është agresion i rëndë verbal dhe duhet dënuar.
Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive
Reagimi i plotë:

Comment here