Lajme

Katërnjaket që përqafohen pa pushim, do te ju zbukurojne diten

Po bën xhiron e mediave botërore dhe rrje te ve so cia le videoja am ator e e katërnjakeve kanadeze, të cilat përqafohen vazhdimisht për t’i shprehur dashurinë njëra-tjetrës me rastin e ardhjes së Vitit të Ri.

Filmimi i këndshëm është postuar më datë 2 Janar në Facebook dhe ka kaluar tashmë 30 milionë klikime. Katërnjaket janë motrat kanadeze Abigail, Emily, Grace dhe Mec Kayla, të lindura në maj të vitit 2016.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Mamaja e tyre, e cila xhiroi momentin natën e ndërrimit të viteve, tha për mediat se 4 vajzat sapo përfunduan së pari një film të animuar dhe befas nisën të përqafoheshin pa pushim, duke krijuar një moment të embël edhe për të ëmën që vrapoi të merrte telefonin, për të ruajtur këtë kujtim.
Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here