Lajme

Mërgimtarja: Ma Mirë Me U Martu Me Një Të Huaj Se Shqiptari Të Don Vetëm Për Interes

Qe nga dita qe jam martuar kam shum probleme me familjen e burrit sepse – Mirdita tlutem anonime.Jam nje vajze 23 vjeqare , kom lind perendim dhe vazhdoj te jetoj gurbet me familje.Shty,pe rek.lam.en dhe vazh,do le.xo laj.min e plo.te..

Jam njoftu para dy vite me nje djal se ka jetu perendim ne te zezen veq vet dhe familjen e ka kosov. Kam shku kosov e jena feju shum shpejt,(1vjet gati kem fol)se e kom dasht shum dhe skom pyet as per familje as per kushte qe i kan.

Pas nje kohe i kan dal letra dhe ka shku prap gurbet. Kemi qen larga njani tjetri,kena jetu larg 1000km dhe shkaki largesis jena rrok gjithmone ma Shum per gjelozi tinaj qe as pun sdojke mem lan. Erdha dej te fundi se smujsha ma.gjith shpi pa punu (gjith kam punu per ni te.ardhme mat mir) mu pat ba monoton gjdo sen.

Thash me shku me jetu te aj ja mu nda. Bash qat her mu ka ofru nje mundesi pune shum tmir po aj vendosi me ardh mem marr. E pershendeta familjen shoqniin jam merzit shum , po hatri tij shkova spata tjeter zgjidhje.

Comment here