Lajme

Morena Taraku E Mbështjellur Me Flamurin Kuq E Zi, Ka Një Porosi Për Vuçiqin

Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, vazhdon të jetë një emër shumë i komentuar në mediet rozë.

Jeta e saj private është shumë e përfolur, por këngëtares nuk i bëhet vonë për asgjë, shkruan GazetaBlic.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo shpesh herë komenton edhe ngjarjet politike që ndodhin në vendin tonë.

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, publikoi një hartë të Kosovës të mbuluar me flamurin serb, kjo bëri që të reagoj Taraku dhe shumë kolegë të saj.

Ajo ka postuar një fotografi e mbuluar me flamurin kuq e zi, teksa shkruan “Kosova është Kosovë.

“Aleksandër Vuçiq përditësoni hartën tuaj”, vazhdoi tutje Taraku.

FOTO

Comment here