Lajme

Sinan Hoxha dhe Andrra bëhen prindër për herë të dytë, fotoja dhe mesazhi i parë

Pritja ka marrë fund. Andrra dhe Sinani janë bërë prindër për herë të dytë. Burime për Arkiva News mësuan nga këngëtari i njohur se Andrra sot ka sjellë në jetë djalin e dytë. Ansi, tashmë është bërë vëllai i madh i familjes.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Vetëm pak minuta më parë, Andrra ka postuar një çast të vogëlushit që ka përshëndetur botën bashkë me mesazhin që shpreh të gjithë lumturinë në këto momente: “E gjithë bota është e imja. Faleminderit Zot…”Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here