Lajme

Donika Kadaj feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjet i ka mbushur

Ish deputetja Donika Kadaj ka festuar dje ditëlindjen.
E në këtë ditë ajo ishte b efasuar nga motra e saj Enes që ia kishte përgatitur një s urprizë.
Ajo kishte mbledhur shoqërinë e n gushtë të Donikës në një ambint që e kishte rregulluar për të.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Pasi sipas të dhënave që janë shpërndarë në rrjet ajo ka lindur më 1979, Donika ka mbushur 42 vjet./InfokosovaHvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here