Lajme

Kap ish burrin me të dashurën, gruaja nga Korça mbl edh lagjen dhe…!!!

Kap ish burrin me të dashurën, gruaja nga Korça mbl edh lagjen dhe…!!!

Një burrë i divor.cuar nga Korça kishte marrë të dashurën për të qëndruar disa ditë në shtëpinë e tij.Por ish gruaja ka gjetur rastin, ka kapur të dashurën e ish-burrit dhe e ka rra hur..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here