Lajme

‘Çmenden komshinjtë’, moderatorja sportive nuk duron më: Zh vishet dhe bën banjo dielli në ballkon (FOTO)

Çmenden komshinjtë’, moderatorja sportive nuk duron më: Zh vishet dhe bën banjo dielli në ballkon (FOTO)

Bukuroshja ka dalë në ballkon dhe ka vendosur të bëjë banjo dielli, duke qenë se të dalësh është e ndaluar..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here