Lajme

Me fustan të kuq dhe lëvizje jos.hëse, super modelja siç nuk e keni parë ndonjëherë..!!

Me fustan të kuq dhe lëvizje jos.hëse, super modelja siç nuk e keni parë ndonjëherë..!!

Modelja 27 vjeç are ka pos.tuar në rrjetet sociale një video në të cilin shfaqet me një fustan të kuq, teksa k.ërcen në mënyrë shumë jos.hëse .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here