Lajme

Prekëse: I gjen prinderit pas 34 vitesh, takimi në emision i përlotë të gjithë (Video)

Prekëse: I gjen prinderit pas 34 vitesh, takimi në emision i përlotë të gjithë (Video)

Paul që nga mosha 5 vjeçare nuk i kishte parë më prinderit e tij. Kishte kërkuar gjithandej, por pa rezultat. Shpresa e tij e fundit ishte emisioni “The Jeremy Kyle Show”,.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here