Lajme

U përfol se bën s*ks me femra dhe se si shkon nga pas Saimirit për famë, reagon Flavia: Nuk janë të vërteta, Silvana ka zili!

Flavia Harizaj ka dhënë një intervistë në “Daily Love Story”, ku mes të tjerash ka folur dhe rreth Silvanës dhe deklaratave të saj të bujshme.Ajo është shprehur se Silvana ka treguar veten e saj dhe gjithçka e ka bërë/thënë nga inati dhe zilia. Flavia ka folur dhe rreth bisedave të shpërndara nga ish-konkurrentja në Instastory, ku shihet duke komunikuar me Saimirin.shty,pe reklam,en dhe shiko video.n

Comment here