Lajme

Askush Si Priste Këto Fjalë.. Luan Krasniqi Reagon Pasi Albin Kurti U Zgjodh Kryeministër

Albin Kurti është përsëri kryeministër i Kosovës, një vit pasi ishte shkarkuar në kohë pan demie.
Me 67 vota pro dhe 30 vota kundër, Kurti ka marrë besimin e popullit dhe të deputetëve për të qeverisur vendin.Shty,pe rek.lam.en per ta le.xuar laj,min e plo.te..

E menjëherë kanë ardhur urimet e para për Kurtin, shkruan GazetaBlic Sport.
Luan Krasniqi, ish boksieri legjendar ka reaguar menjëherë duke uruar Kurtin, ku shpreson se angazhimi i tij do të jetë i duhuri.Shty,pe rek.lam.en per ta le.xuar laj,min e plo.te..

Comment here