Lajme

E lidhur jashtë emisionit? Eri i nxori “sekretin”, Ledjana reagon e zhgenjyer

Para pak ditësh, ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Eri Aga bëri një deklaratë shumë të fortë, teksa tregoi se Ledjana i ka pohuar me gojën e saj se nuk ka ndjenja për Mevlanin dhe se e gjithë historia e tyre është përgatitur me skenar..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here