Lajme

Çmenduria Që Bën Ky Shofer Për T’i Shpëtuar Taksës Në Rrugën E Kombit Kalon Çdo Kufij (Video)

Pak ditë pas vendosjes së taksës për Rrugën e Kombit e cila për shumë qytetarë është cilësuar si e lartë dhe e pa përballueshme duket se shqiptarët po kërkojnë mënyra nga më të ndryshmet për t’i shpëtuar asaj.

Në videon e mëposhtme duket qartë se si një drejtues mjeti shihet të ecë në sensin e kundërt duke rrezikuar jo vetëm jetën e tij por edhe të tjerëve.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here