Lajme

Nje Burr Ngjitet Ne Sht.Yll.En El.Ek.Tr.Ike Per Te Ber NJerzit Te Qeshnin Por Atij I Ndodh E Papritura….(VIDEO)

Videoja, e cila është bërë virale në rrjetet sociale shfaq një mashkull i cili shihet duke pirë birra dhe më pas fillon të ngjitet drejt shtyllës elektrike. Kur arriti në majë, me sa duket preku kabllon e tensionit të lartë, duke shkaktuar një shkëndijë të madhe.

Për një sekondë tensioni i lartë dukej se do ta paralizonte atë para se të binte në tokë. Pranë tij u mblodhën një grup i madh njerëzish në përpjekje për t’i ndihmuar.

Ai u dërgua me urgjencë në spital, ku mjekët luftuan për jetën e tij dhe mrekullisht arriti të mbijetojë. Më vonë, në Twitter u shfaq një lutje për ndihmë nga një përdorues i quajtur Tiller Asher, i cili pretendon se ishte njeriu nga videoja.

Comment here