Lajme

“Sa lek e ke?” 50 euro ne hotel, 40 ne makine, zbardhen pergjimet e policise te femrave me pagese

“BalkanWeb” zbardh të plotë dosjen hetimore të operacionit “Zhuri” ku u vunë në pra nga 2 pronarë hotelesh si edhe 5 shtetase që ushtronin pros titucion. Hetimet për këtë grup kanë zgjatur rreth 7 muaj ku policia ka bërë vëzhgime dhe përgjime të ndryshme mes këtyre vajzave që ushtronin pros titucion dhe klientëve/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here