Lajme

Të Shpëtosh Jetën Në Sekondën E Fundit, Ky Moment Rrënqethës(VIDEO)

jë person i ka shpëtuar jetën shokut të tij në një ngjarje rrënqethëse. Personi i shtrirë në ballkon humbi vetdijen dhe u rrëzua me shpinë.
Por, personi që qëndronte afër tij arriti që në sekondin e fundit të kapë atë për këmbë duke mos lejuar rrëzimin e tij.
Ngjarja ka ndodhur në Kerala të Indisë./Indeksonline/

Comment here