Lajme

Vajza e re nga Lezha tregon si u Iidh me mbIesëri: Ishte hera e parë që e …, i fejuari më BËRl atë që nuk e kisha menduar…!!!

Nuk është e thënë që njeriun e zemrës duhet patjetër ta njohësh me vite të tëra për ta dashur, mjafton një moment për ta dashuruar dikë..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here