Lajme

BaIerina e Tv Klan ‘truIIos’ NJERËZlT në rrugët e Tiranës me veshjen e saj

BaIerina e Tv Klan ‘truIIos’ NJERËZlT në rrugët e Tiranës me veshjen e saj

Alba Hoxha është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, aty ku publikon fotografi e video të ndryshme, përmes së cilave tregon se sa se ksi është..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here