Lajme

Behar Mera i iku nga duart Agron Llakajt: Flet Rita Lati: Me mua ska…!!

Behar Mera i iku nga duart Agron Llakajt: Flet Rita Lati: Me mua ska…!!

Të ftuar në emision ishin këngëtar dhe aktorë të njohur me origjinë nga Vlora të cilët argëtuan pu.blikun me këngë, valle dhe biseda ‘prej Vlore’ siç dhe e titulloi moderatorja Jonida Shehu..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here