Lajme

Djali i një ministrit shqiptar punon në ndërtim, shembull për t’u ndjekur nga te gjithe te rinjt

Ne Shqiperi dhe Kosove femijet e politikaneve njihen si femije qe rrine gjith diten kote dhe mbi makinat e tyre
Por ja nje femi politikani qe eshte ndryshe nga femijet e politikaneve ne Kosove.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Lutfi Zharku ka postuar një foto të birit të tij, ku ky i fundit shfaqet i veshur me rroba të një punëtori ndërtimi.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here