Lajme

E Harroi Babai Për 8 Orë Të Mbyllur Në Makinë, Ndërrojnë Jetë Binjaket Njëvjeçarë

Një 39-vjeçar është vënë në p.ra.ng.a pasi dy fëmijë të tij kanë ndërruar jetë nga pa.kujdesia.

Binjakët një-vjeçarë ndërruan jetë pasi ishin lënë të mbyllur në pjesën e pasme të makinës së Juan Rodriguez orë të tëra.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Në një njoftim për shtyp, po.lic.ia e Nju Jorkut raportonte se djali, Phoenix Rodriguez dhe vajza, Luna Rodriguez nga Rockland County u gjetën të pav.etë.dij.shëm në pjesën e pasme të një automjeti tip Honda, në Bronks.

Të dy binjakët u shpallën të vd.ek.ur në vendin e ngjarjes nga ekipi mjekësor në vendngjarje.

Sa i përket babait të binjakëve, fqinjët dhe miq të familjes e përshkruan si njëri dhe baba të mirë, por familja e tyre po kalonte kohë të vë.sht.ira.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here