Lajme

E rëndë! Kamioni merr para makinën në Itali, humb jetën 30-vjeçarja shqiptare

Një 30-vjeçare shqiptare ka ndërruar jetë pas një aks identi tr agjik në Itali.
Gruaja e re vd iq dje në kryqëzimin Celle në një pikë ku ka një ndryshim karrexhate.
Denada Neriaku, 30 vjeçe, e cila jetonte në Vado Ligure ishte me makinë kur ajo u përpl as ballë për ballë me një kamion dhe më pas u përp las në mbrojtësen e rrugës.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Megjithëse zjarrfikësit, ekipi mjekësori Kryqit të Artë të Albissola u mobilizuan me shpejtësi ajo nuk ja doli.
Aksi denti shkaktoi edhe radhë të gjata automjetesh si në drejtim të Genova ashtu edhe në drejtim të Savona.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here