Lajme

Për famë shet shpirtin! Dalin fotot n.u.d.o të Olsa Muhametaj, autores së Perputhen (Foto)

Për famë shet shpirtin! Dalin fotot n.u.d.o të Olsa Muhametaj, autores së Perputhen (Foto)

Ne kulmin e fames te saj duke realizuar emisionin me te ndjekur ne vend Perputhen, autorja e te Cilit OLSA MUHAMETI po njihet nga e gjithe Shqiperia. .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here