Lajme

Saimiri kthehet në Shqipëri dhe i jep fund Iidhjes me Merin? Veprimi që ngjaIIi dyshimet.!!

Saimiri kthehet në Shqipëri dhe i jep fund Iidhjes me Merin? Veprimi që ngjaIIi dyshimet.!!

Bukuroshja nga Elbasani, Meri Murrizi ishte e zgjedhura e Saimirit në finalen e ‘Love Story’. Dyshja thanë se do ta vazhdonin jashtë njohjen e tyre. Përgjatë këtyre ditëve Saimiri ka qenë në Gjermani për punë dhe është rikthyer vetëm së fundmi..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here