Lajme

V’des zyrtarja e Gjykatës Themelore në Gjakovë!

Referentja në Gjykatën Themelore në Gjakovë, Sofe Braçaj ka ndërruar jetë.
Për v dekjen e saj ka njoftuar edhe Gjykata përmes një postimi në rrjetin social Facebook.

Në media raportohet se e njëjta ka v dekur nga k oronavírusi.
Njoftimi i plotë:

E nderuara familje Baqaj,
I nderuar staf i Gjykatës Themelore në Gjakovë.
Me pikëllim të thellë sot morëm lajmin për ndarjen nga jeta të familjares tuaj dhe referentes në Gjykatën Themelore në Gjakovë.
Kryetari i Gjykatës z.Nikoll Komani shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjen, kolegët dhe miqtë.
Prehu në paqe!
Me respekt!Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here