Lajme

Vllau po m’thot “Nuk të don kush, na ke mbet në der” se jom 37 vjeçare dhe Zoti ma mori burrin nga kjo botë!

Pershendetje !!Jam 37 vjeçare se burri mka v*dek gjate nje ak*i de nti ku fatk eq esis ht ai h umbi jeten ndersa une shpetova po nuk mjaftoi me kaq pergjate aty viteve te marteses une nuk linda femi edhe natyrish qe pas v*e .kj.es se burrit,Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

u riktheva te familja ime tek nana baba e vellau se nuk kish kuptim per me vazhdu jeten te vjehrrija se e vetme pa burr nuk kisha qka me bo edhe vjehrrija mthan qe je ende e re shko te familja jote edhe vazhdoje jeten masi nuk ki as fmi por une jam teper e me.rzitne nuk po kom vullnet per kurgjo as per jet me than te drejten se normal qe e kam dashuru burrin tim teper shume ama nuk kish qka me bo njeri se ku.nder deshires te zotit nuk po mujke me dal kerkush.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here