Lajme

Dalin prapaskenat/ Ledjana: Të dukem idiote? Mevlani: Kam ardhur të gjej grua, ju nuk po ma varni

Ledjana ka treguar se ka dyshime rreth Mevlanit dhe në puntatën e sotme të Për’puthen është bërë publike biseda e tyre në prapaskenë pasi Mevlani la studion pas përplasjes me Sindin..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here