Lajme

Me fëmijët në krahë, nënat emigrante vrapojnë mes fIakëve

Në rrjet janë publikuar imazhe nga më të ndryshmet, ku më shumë vëmendjen e kanë marrë nënat që mbajnë foshnjat në krahë dhe vrapojnë duke i shpëtuar gazit lotsjellës./.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here