Lajme

Dalin gjithë të vërtetat/ Ja pse u ndanë Tea dhe Bearti: Ishin bashkë në Stamboll dhe…

Tea dhe Bearti i kanë dhënë fund lidhjes së tyre në ditëlindjen e Teas. Ndarja ka ndodhur në Stamboll, atje ku planifikohej të kalonin një festë të paharrueshme.

Dëshmitarë okularë që kanë qenë në fluturimet e përbashkëta me Tean dhe Beartin në shkuarje dhe kthim kanë rrëfyer të gjithë ngjarjen për “Prive”.

“Të premten në fluturimin e mëngjesit të shoqëruar nga motrat e tyre, Tea dhe Bearti janë parë përdorë me njëri-tjetrin dhe dukeshin shumë të dashuruar. Në fluturimin e djeshëm të kthimit ata nuk e kanë folur asnjë fjalë, ndonëse biletat i kishin në ulëset ngjitur. Nga aeroplani, Tea dhe Bearti kanë dalë ndaras, Tea me motrën e saj dhe Bearti poashtu me motrën e tij”, ka deklaruar burimi.

Comment here