Lajme

E bujshme! Gazetarja e Top Channel ndahet nga burri dhe lidhet me kolegun (Video)

E bujshme! Gazetarja e Top Channel ndahet nga burri dhe lidhet me kolegun (Video)

Dy moderatorët e “Shqipëria live”, Erjona Rusi dhe Flori Gjini kanë ironizuar nëpërmjet një videoje të publikuar në Instagram Andin dhe Tean nga “Përputhen”..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here