Lajme

Hala nuk rash n’burr qysh duhet, krejt do qyqana më kan ra hise deri tash, pe du një që…

Hala nuk rash n’burr qysh duhet, krejt do qyqana më kan ra hise deri tash, pe du një që…

Pershendetje te nderuar lexues, jam Genta nga prishtina jetoj dhe punoj ketu ne prishtine. Kohen e lire e kaloj me shoqni sidomos me shok. I boj 27 vjet e hala jam beqare sherri qe spo del kerkush qysh duhet. krejt do te ligsht qe spo mujn as me rezistu ne shtrat..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here