Lajme

“I thashe të hapnin ark.ivolin, nuk e besoja, doja t’i lija një …”, Çiljeta na d.rithëroi, tregon momentin e ndarjes me të atin

“I thashe të hapnin ark.ivolin, nuk e besoja, doja t’i lija një …”, Çiljeta na d.rithëroi, tregon momentin e ndarjes me të atin

Në një intervistë televizive, këngëtarja Ciljeta Xhilaga ka rrëfyer e prekur momentet e fundit me të atin dhe u shpreh se ende nuk e beson që i ati është ndarë nga jeta, .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here