Lajme

Po tani çfarë do thonë? Sindi dhe Loco kàpen mat me njëri-tjetrin (VIDEO)

Ish-konkurrénti i “Për’Puthen”, Elvisi u largua përfundimisht nga programi para disa ditësh si pasojë e një postimi thùmbues për Antonelën që i kushtoi mjaft shtrenjtë.

Në atë postim Elvisi vinte në pah një litar, që símbolízon dënímin dhe vetévràsjen, Arjan Konomi ju kthye kundér dhe me ton të ashpër kërkoi largimin e Locos nga programi.

Para se të largohej ai u përqfaua edhe me Sindin, vajzën për të cilën ishte deklaruar se do të ishte vetëm për të në emision. Ndërkohë pas daljes së tij nga programi, Sindi ka bërë një postim në rrjete sociale duke shprehur hapur mbéshtetjen për Elvisin.

Comment here