Lajme

Moderatorja shqiptare i HABlT te gjithe : Kam fjetur me dy VlP-a

Moderatorja shqiptare i HABlT te gjithe : Kam fjetur me dy VlP-a

Moderatorja e njohur Arjola Shehu, ka prezantuar emisionin e saj ne “Ora news” . Gjatë prezantimit me Kelvi Kadillin, moderatorja i ka çu;ditur fansat me deklaratën e saj..,ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqet vide,o duhet te prisni pak

Comment here