Lajme

Kapen mat Mevlani dhe Ledjana/ Ai po mban koncerte dhe Ledjana e ruan nga pas, ja pamjet teksa kërcejnë mes njerëzve

Lediana ishte vajza e parë me fat që Mevlani i dedíkoi një këngë me emrin e saj. Që në takimin e parë që ata patën bashkë, Mevlani realízoi një këngë për brunen bukuroshe që u prit mjaft mirë nga publiku.

Comment here