Lajme

Lajm i bukur/Moderatorja e njohur shqiptare në pritje të binjakeve vajza

Moderatorja Eni Vasili pret të bëhet nënë. Fillimisht lajmin e bukur për gazetaren e dha gazeta “Panorama” që ka siguruar edhe fotot nga shtatzania e moderatores. Në fakt, ajo del në panelet televizive cdo natë, por ka arritur ta fshehë shtatzaninë e saj.

Duket se moderatorja nuk I ka shpëtuar aparatit të paparazzit. Newsbomb.al mëson se moderatorja ka dy binjake, dhe që të dyja vajza. Kështu, dhe pse është në vorbullën e fushatës zgjedhore, Eni Vasili e ka ndarë mendjen që vec debateve të ethshme politike, dhe shpeshherë edhe me të bërtitura e ulërima, të bëhet nënë shumë shpejt.

Comment here