Lajme

Jam 41 Vjeqe kërkoj b urr me Letra, permende naj shok që do ti pëlqej

Kerkoj te njihem me bu rra shqiptar afer Zürichut.Kerkoj nje b urre qe te me respektoje,te me doje dhe jo te me r rahi.Kerkoj bu rre qe eshte i mire ne shtr at dhe jo pia nec e d embel.Un jam e divo’rcuar nga bu rri me par dhe nuk kam fmij. Bur ri pinte ishte dembel e donte me me ab’zu.Burra te till nuk kerkoj! Le tshkruajn vec bu rrat serioz./Ju ftojmë që ta hapni për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!

Comment here