Lajme

Jo vetëm puthje në buzë, ja për çfarë i plotësoi Bleona dëshirën Çanit (Video)

Këtu,moderatori kujtoi se Bleona i “bindet” dhe përveç puthjes,ajo i ka plotësuar edhe një dëshirë tjetër.Ishte pikërisht fakti që ajo erdhi në emision pa grim.Moderatori u shpreh:“I thash do vish pa grim dhe shikoni,ka ardhur pa /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here