Lajme

Plot 100 dashnorë, kjo është femra që po bën “kokrrën e qejfit” me lekët e tyre

Për shumë njerëz pushimet dhe festat janë luks. Por jo për Gweneth Lee.Pasi pas vd.ekjes së burrit të saj, ajo ka deklaruar se ka pasur marrëdhënie me plot 100 burra të martuar të cilët i sponzorizojnë udhëtime të shtrenjta në t/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here