Lajme

Ua po kjo? Antonela i hipën sipër djalit mes emisionit, dhe ulet dhe ngrihet, Arjan Konomi: Po çohu moj apo gjete rehat ti?

Sot po transmetohet takimi i Cimit dhe Sarës, ku gjatë takimit të tyre në palestër ai mbajti në shpinë vajzën.

Comment here