Lajme

Ana Lleshi pranon lidhjen e re me ish-konkurrentin e Për’puthen, gati t’i bashkohet tani një tjetër emisioni

Ana Lleshi pranon lidhjen e re me ish-konkurrentin e Për’puthen, gati t’i bashkohet tani një tjetër emisioni

Pak ditë më parë, burime ekskluzive për “Iconstyle.al” konfirmuan se ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Ana Lleshi dhe Arsim Abdulli janë në një lidhje dashurie..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here