Lajme

Gruaja shqiptare të rën.qeth mishin me fjalët e saj: Më martoi halla kur isha 17-vjec, tani burri dhe vjehrra më…!!!

Gruaja shqiptare të rën.qeth mishin me fjalët e saj: Më martoi halla kur isha 17-vjec, tani burri dhe vjehrra më…!!!

Ditën e sotme në emisionin ‘Historia ime’ në Tv Klan, është tr ajtuar historia e një gruaje të dhun uar 33 vjeç.are, nje nëne e 4 femijëve e cila jeton me një ndihme të vogel .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here